- Advertisement -spot_img

TAG

Elsjon Myzyri

Goditën mjetin e Policisë dhe hodhën drogën, Gjykata e Beratit jep arrest me burg për 3 të rinjtë

BERAT Gjykata e Beratit ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest në burg” pa afër për dy të rinjtë Elsjon Myzyri,21-vjeç dhe Xhuljano Mollaj,27-vjeç,të arrestuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img