- Advertisement -spot_img

TAG

elton drapi

Arrestohet 33 vjeçari, shfrytëzoi një 15 vjeçare si prostitutë (Emri+detaje)

  Kapet dhe ndalohet një 33-vjeçar i dënuar me 7 vite burg, për veprën penale “Shfrytëzimi i prostitucionit”, kryer në bashkëpunim. Në vijim të punës për...

Latest news

- Advertisement -spot_img