- Advertisement -spot_img

TAG

Elvana Gjata

Kënga e fundit e Elvana Gjatës bie në veshin e këngëtares legjendare

Pas suksesit të albumit EP “Çelu”, Elvana Gjata prezantoi këngën single “Loti”, që gjithashtu po korr goxha sukses referuar komenteve dhe klikimeve. E radhës...

Erion Braçe ka një mendim për këngën e re të Elvana Gjatës

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata vazhdon me sukseset e saj të fundit. Kishin kaluar 3 vite që nga albumi i fundit i publikuar nga...

Elvana Gjata do të vijë shumë shpejt me një film muzikor!

Pas një periudhe pauzë, më 16 prill Elvana Gjata u rikthye në muzikë ashtu siç vetëm ajo di, duke sjellë albumin “Çelu” me 7...

Historia prekëse e Elvana Gjatës, përlot në studio Pirro Çakon

Nëse do të duhej të përmendnim një dyshe shumë të mirë dhe të suksesshme në industrinë e muzikës, padyshim që do thoshnim Elvana Gjata...

Elvana Gjata uron Vjosa Osmanin për postin e saj si presidente

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë uruar Vjosa Osmanin për zgjedhjen në postin e presidentes. Një ndër to ka qenë edhe këngëtarja...

Të ishte këtu Elvana Gjata do thoshte “Qyqa”, konkurentja që u ironizua te “Style Star

Në natën e ‘’Divave shqiptare ‘’ në StyleStar Show nuk mund të mungonte rikrijimi i stilit të Elvana Gjatës. Lorela ishte konkurentja që kishte zgjedhur...

Përse duhet të bëhemi gati për Elvana Gjatën? Miku i saj jep detaje

Elvana Gjata ka qenë e pranishme këto ditë në Tiranë për disa arsye shumë të rëndësishme. Së pari ajo ka qenë e pranishme në...

“Kurrë s’më ke dasht” Elvana Gjata rikthehet me një baladë pikërisht në ditën e saj të lindjes

Këngëtarja e njohur dhe e dashur shqiptare Elvana Gjata e cila për një farë kohe mori pak pushime nga bota e artit, është rikthyer...

Elvana Gjata rikthehet në televizion si asnjëherë më parë

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka munguar edhe në muzikë. Por, duket se këtë vit ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img