- Advertisement -spot_img

TAG

Ema Andrea

Ema Andrea e thotë me zë të lartë:”Ti nuk ke bërë asgjë!”, ja për çfarë flet ajo

Në një botë ku gratë akoma vuajnë prej ngacmimeve seksuale në çdo ambient dhe fshihen, e heshtin duke vuajtur të vetme, Ema Andrea del...

Latest news

- Advertisement -spot_img