- Advertisement -spot_img

TAG

emergjenca

Komunikata e Shtabit të Emergjencave të Prefekturës Elbasan për situatën e krijuar nga moti i keq në shkallë Qarku

Komunikata: Vazhdojne reshjet e shiut ne gjithe qarkun Elbasan here me intesitet te lehte e here me intensitet mesatar. Akset rrugore nacionale dhe akset e tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img