- Advertisement -spot_img

TAG

Emiljan Prenga

(Emrat) Kush janë 4 të plagosurit e ngjarjes në Elbasan

Katër të plagosur dhe një i vdekur është bilanci zyrtar i ngjarjes së rëndë me prapavijë politike që ndodhi sot në qytetin e Elbasanit. Viktima...

Latest news

- Advertisement -spot_img