- Advertisement -spot_img

TAG

emiljano shullazi

SPAK letër Maqedonisë, çfarë informacioni i kërkon për Shullazin, Berishën, Dervishajn dhe Taullaun

Një letërporosi, ku kërkohen informacione për Lulzim Berishën, Emiljano Shullazin, Plaurent Dervishaj, Indrit Taullau dhe disa persona të tjerë, është dërguar në Maqedoninë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img