- Advertisement -spot_img

TAG

Enca

Djali në krahët e Encës, ish-konkurrenti i “Për’Puthen”

Enca ka premtuar se 2021 do të jetë viti i saj dhe se do e shijojë në maksimum. Teksa ishte me pushime në Dubai...

Rritja e temperaturave e padurueshme, Enca pozon nudo në plazh

Me rritjen e temperaturave, këngëtarja Enca Haxhia ka shijuar disa ditë të nxehta në plazh, ku ka shkrepur disa foto akoma më të zjarrta...

Enca publikon mesazhet me ish-in, ja çfarë kërkon ai

Enca ka publikuar së fundmi një këngë të re që mban emrin ‘Nashta’ dhe i dedikohet një dashurie që ka mbaruar. Për të marrë edhe...

Është lezbike? Enca iu përgjigjet thashethemeve që qarkullojnë për të

Enca ka bërë një lojë të shkurtër sot me ndjekësit e saj në Instagram. Të gjithë ata mund t’i tregonin ndonjë thashethem që kishin...

Latest news

- Advertisement -spot_img