- Advertisement -spot_img

TAG

Endri

Endri Hasa emërohet Koordinator Kombëtar për Teknologjinë e Komunikimit dhe Digjitalizimin

Endri Hasa u la jashtë listave të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit. Ndërkohë mësohet se Hasa ka marrë një tjetër post. Ai është...

Latest news

- Advertisement -spot_img