- Advertisement -spot_img

TAG

ENEKELEJD ALIBEAJ

Nisin denoncimet për manipulimin e zgjedhjeve, PD publikon emrat e personave që blenë votat në Veri

  DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ENEKELEJD ALIBEAJ Zgjedhjet e 25 Prillit nuk ishin të lira, të ndershme dhe demokratike. Në 25 prill ishte finalizimi i ekzekutimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img