- Advertisement -spot_img

TAG

enkel demi

Enkel Demi zbulon një sekret të Ardit Gjebreas: Ishim në një darkë familjare, ç’më tha për këtë këngëtare

  Gazetari Enkel Demi ka zbuluar sot një sekret, që i ka ndodhur me producentit Ardit Gjebrea në një darkë familjare. Teksa të ftuar në ‘ABC...

Veton Surroi, nazizmi, Rilindja dhe shumë shkrimtarë që Safeti nuk ka si t’i lexojë

Nga Enkel Demi Ai e mban maskën të varur si gushare dhe me gjasë që nuk ka lexuar një rresht të vetëm nga Veton Surroi....

Latest news

- Advertisement -spot_img