- Advertisement -spot_img

TAG

Enver Diva

Vrasja e dy vëllezërve Haxhia, zbulohen detaje të reja: Diva dhe Xhixha u parapaguan me 5 mijë euro për vrasjen

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga hetimet e SPAK për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dine...

Latest news

- Advertisement -spot_img