- Advertisement -spot_img

TAG

Era

Rritje temperaturash, parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb mëngjesi i së shtunës sjell mot me vranësira të shpeshta, të cilat më të dukshme do jenë në skajin verior ku pritet...

Njihuni me parashikimin e motit për sot/ E diel 18 prill 2021

Sipas MeteoAlb kthjellime e vranësira kalimtare kanë dominuar motin në territor duke gjeneruar shira të pakët në zonat qendrore, por mesdita sjell shtim të...

Parashikimi i motit për ditën e sotme/ Vranësira dhe rreshje shiu

Sipas MeteoAlb: Shqipëria mbetet në ndikimin e vranësirave dhe rrebesheve të shiut deri në orët e mesditës kur moti fillon dhe përmirësohet gradualisht në...

Latest news

- Advertisement -spot_img