- Advertisement -spot_img

TAG

Erdogan Macron

Parisi tërheq ambasadorin nga Ankaraja. Erdogan fyen Macron

  Ky ishte reagimi diplomatik francez pas një sulmi verbal të presidentit Erdogan ndaj presidentit francez, që e akuzoi Macron për armiqësi ndaj islamit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img