- Advertisement -spot_img

TAG

Ergys Mërtiri

Deklarata e Berishës se do të hedhë në gjyq Blinken, Mërtiri: Ka diçka në këtë mes

Analisti Ergys Mërtiri e ka cilësuar gjënë më normale veprimin e Sali Berishës që të hedhë në gjyq sekretarin Anthony Blinken, i cili e...

“Je kokrra e injorantit”,degradon debati në studio: Ti i futesh njerëzve në krevat

Një debat i nisur mes gazetarit Frrok Çupi dhe sociologut Ergys Mërtiri ka degraduar në sharje. Teksa po flisnin për pandeminë dhe po shkëmbenin...

Latest news

- Advertisement -spot_img