- Advertisement -spot_img

TAG

erion isai

Erion Isai ‘ankohet’ për pagën e tij: Kur isha në “Portokalli” e kisha 850 mijë lekë, ndërsa tani…

Kryebashkiaku i Kolonjës ka rrëfyer për punën e tij të parë dhe rrogën që ai ka marrë kur ishte vetëm 15 vjeç. Ai tregon se...

PS fiton Kolonjën/ Erion Isai dhe mbështetësit e tij dalin në rrugë dhe thërrasin emrin e Edi Ramës

  Partia Socialiste ka dalë fituese pas numërimit të votave në Bashkinë Kolonjë, që drejtohet nga Erion Isai dhe simpatizantët socialistë nuk e kanë fshehur...

Latest news

- Advertisement -spot_img