- Advertisement -spot_img

TAG

Erisi

Plas sherri në Për’Puthen/Fationi i kundërvihet djalit të ri,Erisit

Një situatë e pazakonte është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar emisionit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img