- Advertisement -spot_img

TAG

erjon veliaj

Pas Alketa Vejsiut dhe Valbona Selimllarit, Erkand Qerimaj shpreh mbështetjen për PS-në

Erkand Qerimaj, peshëngritësi nga Shkodra që na ka bërë krenarë për çdo trofe të tij, i është bashkuar Partisë Socialiste. Qerimaj ka shprehur...

Latest news

- Advertisement -spot_img