- Advertisement -spot_img

TAG

Erjona Kakeli

Ndahen përkohësisht Salsano dhe Erjona, çifti merr vendimin e papritur

Aktori i mirënjohur i humorit, Salsano Rrapi, përtej karrierës së tij të suksesshme si aktor, moderator dhe skenarist, ai është dhe një familjar i...

Latest news

- Advertisement -spot_img