- Advertisement -spot_img

TAG

Erling Haaland

Ndodh e papritura! Babai dhe agjenti i Haaland zbarkojnë te Barcelona

Kur askush nuk e priste, Barcelona duket se ka gati lëvizjen më të bujshme të merkatos së verës së ardhshme, Erling Haaland. Mino Raiola...

Latest news

- Advertisement -spot_img