- Advertisement -spot_img

TAG

ermonela felaj

PS ndan postet, Ermonela Felaj caktohet nënkryetare e Parlamentit! Drejtimi i komisioneve – [emrat]

Partia Socialiste ka caktuar drejtuesit e komisioneve parlamentare për legjislaturën e re. Nënkryetare e Kuvendit do të jetë Ermonela Felaj. Mimi Kodheli pasi mori mandatin...

Pas PD dhe LSI edhe deputetja socialiste e shqetësuar: Duam pamjet filmike nga KQZ

  Deputetja e partisë Socialiste, Ermonela Felaj i ka dërguar një kërkesë kreut të KQZ , ku shpreset se partia Socialiste kërkon gjithashtu pamjet filmike...

Latest news

- Advertisement -spot_img