- Advertisement -spot_img

TAG

Ervin Salianji

Nishani kërkoi dorëheqjen e Bashës, reagon Salianji: PD në korrik ka zgjedhje për kryetarin…

Ervin Salianji i ftuar në “Radarti Informativ”, foli për humbjen e zgjedhjeve të 25 prillit dhe kërkesën e kritikëve për dorëheqjen e kreut...

Ervin Salianji: Ja sa vota para PS-së jemi,kemi tejkaluar objektivin

Kandidati për deputet i PD në qarkun e Korçës, Ervin Salianji thotë se Partia Demokratike synon mandatin e 6. Sipas tij opozita e bashkuar,...

Latest news

- Advertisement -spot_img