- Advertisement -spot_img

TAG

eskobari shqiptar

I cilësuar si eskobari shqiptar i drogës, SPAK pushon hetimet për Met Kananin, zbulohet arsyeja

  SPAK ka kërkuar pushimin e hetimeve për Met Kananin, i cilësuar ndryshe dhe si eskobari shqiptar i drogës. Burime zyrtare nga Prokuroria e Posaçme bëjnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img