- Advertisement -spot_img

TAG

Eurodeputetja

Zënka dhe debate në Bruksel/Eurodeputetja:Cili është problemi i Spanjës me Kosovën?

Eurodeputetja katalonase, Clara Ponsatí, ka mbajtur sot një fjalim të fuqishëm në favor të pavarësisë së Kosovës dhe Shpalljes së Pavarësisë së Katalonjës. Në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img