- Advertisement -spot_img

TAG

Europol

Shqipëria pjesë e megaoperacionit të Europol, 228 të arrestuar për krime ndaj pronës dhe pasurisë

  Operacioni “Trivium XIV”, i cili u zhvillua 13 prilli në 16 prill 2021, vlerësoi se grupe kriminale nga 17 vende janë duke përdorur infrastrukturën...

Sekuestrohen 352 makina të vjedhura në Europë/Mes vendeve edhe Shqipëria

Një total prej 352 makinave të vjedhura janë konfiskuar teksa kanë qenë në rrugë për destinacionin e tyre final, si rezultat i një operacioni...

Latest news

- Advertisement -spot_img