- Advertisement -spot_img

TAG

Evros

Autoritetet në Greqi arrestojnë një person që mund të ketë lidhje me bandën që vrau 20-vjeçaren

Autoritetet në Greqi kanë arrestuar në Evros një person nga Gjeorgjia me pasaportë false dhe tashmë po hetojnë nëse ka lidhje me bandën që...

Latest news

- Advertisement -spot_img