- Advertisement -spot_img

TAG

falsifikim eurosh

LAJM I FUNDIT/ Arrestohen dy persona për falsifikim eurosh

  Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Goditet një rast i falsifikimit të monedhave, arrestohen...

Latest news

- Advertisement -spot_img