- Advertisement -spot_img

TAG

familja Gushi

“Jam e lumtur që do takoj nënën dhe gjyshin”, lexohet në protestë ditari i të voglës së familjes Gushi

Ngjarja e para pak ditëve, ku si pasojë e një aksidenti humbën jetën 4 pjesëtarët e një familje, është një tragjedi e madhe jo...

Aksidenti tragjik me vdekjen e familjes Gushi, këto janë personazhet që shprehën ngushëllimet e tyre

Mëngjesin e sotëm vendi ynë u trondit nga lajmi i trishtë për vdekjen e 4 anëtarëve të familjes Gushi në aksidentin në aksin Fier-Vlorë. Mesazhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img