- Advertisement -spot_img

TAG

familje shqiptare

Si nëpër filma/ Historia shokuese e dy familjeve shqiptare, që bëri edhe mediat zviceriane të ‘gumëzhijnë’

Vrasja e një babai në Frasses në vitin 2013 është në zemër të një hakmarrjeje midis dy klaneve. Më shumë se 23 të vdekur...

Tre persona përfundojnë në spital pas sherrit mes familjes shqiptare dhe asaj rumune

Një tjetër person është arrestuar pas sherrit që përfundoi në përdorimin e thikave natën e 3 tetorit të kaluar në Itali. Mediat italiane raportojnë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img