- Advertisement -spot_img

TAG

familjes

Shkatërrimtari 3-vjeçar ka shkaktuar dëm 6000 paundë familjes

Ky mund të jetë fëmija më mistrec dhe shkatërrimtar në Britani edhe pse është vetëm 3 vjeç. Mamaja e tij tregon se djali i...

Latest news

- Advertisement -spot_img