- Advertisement -spot_img

TAG

fara kanabisi

Arrestohet në flagrancë 24-vjeçari, iu gjetën fara kanabisi

Një shtetas me iniciale R.B., 24 vjeç, banues në fshatin Gegë, Kuçovë, është arrestuar ditën e sotme pasi i janë gjetur në tokën e...

Arrestohen 2 persona në Vlorë, sekuestrohen 2632 fara kanabisi

Vijon puna për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Goditet nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Vlorë, një...

Latest news

- Advertisement -spot_img