- Advertisement -spot_img

TAG

farke

Basha takohet me të rinjtë në Farkë: Çdo vit 10 mijë stazhe të…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar këtë të martë me të rinjtë e Farkës. Lideri demokrat është pritur me duartrokitje dhe ovacione...

Latest news

- Advertisement -spot_img