- Advertisement -spot_img

TAG

farmaci

Vaksinat në farmaci, si mund të rezervohet në këtë qytet të vendit fqinj

Protokolli për dritën jeshile për vaksinat në farmacitë italiane është nënshkruar. Por që gjithçka të bëhet reale, nevojiten marrëveshje midis Rajoneve dhe Federfarma territoriale...

Farmacia në Rinas që për 30 euro të jep një tampon negativ për të udhëtuar jashtë Shqipërisë

Të udhëtosh jashtë Shqipërisë është e pamundur nëse nuk ke një tampon negativ, por një farmaci jashtë Rinasit të siguron përgjigje negative të tamponit...

Aksident, automjeti me shpejtësi marramendëse futet brenda në farmaci (FOTO)

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në rrugën ‘Bajram Kelmendi” në Prishtinë, ku një automjet me shpejtësi marramendëse është përplasur me...

Italia miraton vaksinimet e koronavirusit edhe në farmaci

Ashtu si disa vende të tjera, Italia ka miratuar sot vaksinimet anti-Covid nëpër farmaci, për të shtuar shpejtësinë e imunizimit. Ministri i shëndetësisë Roberto Speranza,...

Grabitet depoja farmaceutike në Tiranë.Policia kërkon në çdo cep

Një grabitje ka ndodhur në zonën e Laprakës, në Tiranë.Mësohet se është grabitur një depo farmaceutike nga presona ende të paidentifikuar. Dyshohet se autorët kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img