- Advertisement -spot_img

TAG

Felix Gretarsson

Pas dy dekadave, 49-vjeçarit i transplantohen dy krahë donatori

Felix Gretarsson ra në gjendje kome dhe më pas kreu 54 operacione pas një aksidenti të rëndë pune në Kpavogur, Islandë. Tashmë gati dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img