- Advertisement -spot_img

TAG

fëmija i dytë

Vjen në jetë fëmija i dytë i Chiara Ferragni-t , ja si quhet vogëlushja

Chiara Ferragni ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Vogëlushja quhet Vittoria Lucia Ferragni dhe ka ardhur në jetë në javën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img