- Advertisement -spot_img

TAG

femija rreshket

LAJM I FUNDIT/ Ishte duke luajtur në oborrin e shkollës në Bulqizë, fëmija rrëshqet në akull dhe niset me helikopter për në Tiranë

LAJM I FUNDIT/ Ishte duke luajtur në oborrin e shkollës në Bulqizë, fëmija rrëshqet në akull dhe niset me helikopter për në Tiranë Njoftimi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img