- Advertisement -spot_img

TAG

ferdinand xheferri

Përplasja Dako-Xhaferri, reagon Edi Paloka

  Beteja pёr demokracinë sapo ka filluar dhe ne do ta udhёheqim atё deri nё fitore! Deklarata e Edi Palokës: Edi Rama ka bashkёpunuar dhe vazhdon tё...

Latest news

- Advertisement -spot_img