- Advertisement -spot_img

TAG

ferme kanabisi

E joshën me ngritjen e një ferme kanabisi dhe e ekzekutuan me armën e gjahut. Ja dënimi i tre shqiptarëve

E joshën me ngritjen e një ferme kanabisi dhe e ekzekutuan me armën e gjahut, dënohen me 53 vite burg tre shqiptarët në Angli Tre...

Latest news

- Advertisement -spot_img