- Advertisement -spot_img

TAG

Fero

Gjobitet rreperi “Fero” për armëbajtje pa leje. Jep mesazhin për të gjithë rinjte

Reperi nga Gjilani, Fero u gjobit me 1 mijë euro për veprën penale, atë të armëmbajtjes pa leje. Ai pranoi fajësinë e gjykimit, ndërsa ka...

Fero dhe Arbenita Ismajli bëhen prindër për herë të parë

Arbenita dhe Fero janë zyrtarisht prindër! Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe në mëngjesin e sotëm Arbenita ka sjellë në jetë një vajzë....

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi/ Arbenita publikon fotot e mbajtura sekret!

Ditëve të shtatzënisë po i vjen fundi dhe shumë shpejt, çifti shumë i njohur për publikun, Fero dhe Arbenita Ismajli, do të mirëpresin në...

Për Feron, kjo është reperja e preferuar shqiptare! Ja cila është ajo

Prej kohësh Genta Ismajli dhe Fero kishin paralajmëruar bashkëpunimin e parë me njëri-tjetrin. Dita e shumëpritur ka ardhur dhe sot ata të dy kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img