- Advertisement -spot_img

TAG

Filloreta Raçi

Fifi e pavendosur/A është në një lidhje me djalin për të cilin bëri tatuazhin me shkrim “Straçiatella”

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, para pak kohësh është shprehur se kishte gjetur njeriun e zemrës dhe që nuk ishte vetëm më....

Latest news

- Advertisement -spot_img