- Advertisement -spot_img

TAG

Finem

Nuk ishte Don Xhoni, ja kush është këngëtari që u rrah nga Finem

Këngëtari Santi ka pranuar se ishte ai që u dhunuar nga reperi Finem dhe disa persona të tjerë. Ai u shpreh se ngjarja ka ndodhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img