- Advertisement -spot_img

TAG

Finish

Finalizohet operacioni policor i koduar “Finish”/Sekuestrohen 32,5 kg kanabis, disa të arrestuar

Finalizohet faza e tretë dhe përfundimtare e operacionit policor të koduar “Finish”. Në kuadër të tri fazave të operacionit është goditur një grup i strukturuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img