- Advertisement -spot_img

TAG

fluturim

Ambasada Gjermane në Shqipëri nxjerr udhëzimet për fluturimet

Ambasada Gjermane në Shqipëri ka njoftuar ditën e sotme në faqen e saj zyrtare në Facebook se qytetarët shqiptarë mund të udhëtojnë të lirë...

Cila është dëshira më e madhe e Jeff Bezos, që tashmë po e bën realitet

Jeff Bezos po përgatitet të shkojë jashtë kësaj bote. Blue Origin, kompania e prodhimit të hapësirës ajrore dhe fluturimeve hapësinore e themeluar nga miliarderi...

Avioni ulet gabimisht në një aeroport të pahapur

Një avion etiopian u ul gabimisht në një aeroport të pahapur, ende në ndërtim në Zambia. Fluturimi, që transportonte mallra nga Addis Ababa, Etiopi dhe...

E pabesueshme! 27-vjeçarja lind gjatë fluturimit në avion

Një grua lindi në një aeroplan me ndihmën e një studentje të mjekësisë që ndodhej në bord. Kultumah Mohammed, 27 vjeçare, po udhëtonte nga...

Bllokohen 3 mijë turistë spanjollë në Marok prej pezullimit të fluturimeve nga COVID

Rreth 3 mijë turistë spanjollë që ndodheshin për pushime në Marok kanë mbetur të bllokuar në këtë vend pas pezullimit të fluturimeve me Spanjën...

Latest news

- Advertisement -spot_img