- Advertisement -spot_img

TAG

fole

Dyqanxhiu habitet,miu i vodhi kartmonedhat dhe mbushi folenë e këlyshëve

Një pronar dyqani është shokuar kur pa paratë e tij të shpërndara në dysheme pranë një vrime në mur. Pasi nisi të hetonte, burri...

Latest news

- Advertisement -spot_img