- Advertisement -spot_img

TAG

Forcat Shqiponja

FNSH dhe Forcat “Shqiponja” blindojnë Sarandën, kontrolle edhe në banesa

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe Forcat Shqiponja po zhvillojnë një operacion “blic” në lagjen nr.4 të Sarandës. Efektivët janë duke kryer kontrolle në...

Latest news

- Advertisement -spot_img