- Advertisement -spot_img

TAG

Foshjnë

E tmerrshme/Babai monstër abuzon me vajzën e tij 4-muajshe dhe më pas e mbyt

Një baba monstër është burgosur për 93 vjet për abuzim seksual dhe mbytje të vajzës së tij vetëm katër muajshe. Leonardo Garcia Bojorquez nga Meksika...

Latest news

- Advertisement -spot_img