- Advertisement -spot_img

TAG

FRD

Deklaratë e Frymës së Re Demokratike mbi skandalin e përgjimit të transmetuar në emisionin “Stop”

  Fryma e Re Demokratike distnancohet kategorikisht dhe prerazi nga çdo person, që tenton të njollosë FRD dhe fushatën e saj, e cila nuk ka...

Gjykata Administrative kthen mbrapsht kërkesë padinë për plotësim të metash

Gjykata Administrative ka kthyer mbrapsht kërkesë padinë e Frymës së Re Demokratike të drejtuar nga Sali Shehu për pezullimin e vendimit për largimin nga...

LAJM I FUNDIT/ Sherri në zyrat e FRD-së ku u përfshi dhe Meta, Policia shpall në kërkim dy persona

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim 2 persona, për përplasjet që ndodhën gjatë ditës së djeshme pranë zyrave të partisë Fryma e Re...

Kreu i FRD-së Bamir Topi jep dorëheqjen, shkak përplasjet me sekretarin Sali Shehu

Kryetari i Frymës së Re Demokratike Bamir Topi, jep dorëheqjen nga drejtimi i partisë që themeloi vite më parë. Ashtu siç bëri me dije me...

Latest news

- Advertisement -spot_img