- Advertisement -spot_img

TAG

Fredi Frrokaj

Jepen detaje,rrëmbyen biznesmenin italian dhe e shitën tek një grup afër Al Kaedës

Dy shqiptarë të quajtur Fredi Frrokaj dhe Olsi Mitraj, përkatësisht 43 dhe 41 vjeç, kanë rënë në prangat e policisë italiane. Bashkë me ta, është...

Latest news

- Advertisement -spot_img