- Advertisement -spot_img

TAG

Frosina Plaku

Drogë dhe ngacmim seksual ndaj një të miture, arrestohen 6 persona në Tiranë

Të paktën 6 persona janë arretuar, lajmëron policia e Tiranës, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Blutë kanë bërë me dije veprat penale...

Latest news

- Advertisement -spot_img