- Advertisement -spot_img

TAG

Frrok Çupi

Plas sherri në emision mes Lefter Maliqit dhe Frrok Cupit

  Kandidati për deputet në qarkun e Beratit nën siglën e LSI, Lefter Maliqi i cili nuk arriti të siguronte mandatin e tij, ka qenë...

“Je kokrra e injorantit”,degradon debati në studio: Ti i futesh njerëzve në krevat

Një debat i nisur mes gazetarit Frrok Çupi dhe sociologut Ergys Mërtiri ka degraduar në sharje. Teksa po flisnin për pandeminë dhe po shkëmbenin...

Latest news

- Advertisement -spot_img